05 kwietnia 2023

Uczniowie klasy 3 b LO o nachyleniu politechnicznym z Zespołu Szkół w Mogilnie Amelia Rogala i Hubert Rybczyński zakwalifikowali się do finału konkursu „Matematyka Stosowana” organizowanego przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM oraz Politechnikę Białostocką. W finale nasi uczniowie będą mieli szansę zdobyć indeksy na dowolny kierunek studiów dziennych Politechniki Białostockiej.

 

Konkurs ma na celu szerzenie zainteresowania matematyką wśród uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wykształcenie umiejętności stosowania tej wiedzy w praktycznych zadaniach. Podczas konkursu Amelia i Hubert musieli zmierzyć się z zadaniami obejmującymi zarówno zagadnienia rozszerzone z podstawy programowej szkoły ponadpodstawowej, jak i z zadaniami obejmującymi zagadnienia akademickie tj. rachunki błędów czy działania na macierzach oraz liczbach zespolonych. Etap finałowy będzie odbywał się w dniach 19 i 20 kwietnia 2023 roku w budynkach Politechniki Białostockiej.

 

Opieką merytoryczną oraz przygotowaniem Amelii i Huberta do konkursu zajmuje się nauczycielka matematyki pani Róża Górska-Rybakiewicz.

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie finalistami konkursu „Matematyka Stosowana”

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE