DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Udział uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie w nagraniu programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”

17 października br. uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie z klas pierwszych Technikum Reklamy i Liceum Ogólnokształcących wzięli udział w nagraniu programu ,,Jaka to melodia?’’ w Studiu TVP w Warszawie.

Młodzież tym razem mogła na żywo zobaczyć występy artystów, którzy biorą udział w części tanecznej programu. W tym dniu gośćmi programu byli: Limahl, Honorata Skarbek, Lenka i Rafał Brzozowski. Artystom towarzyszył między innymi zespół Volt Agustina Egurroli. Opiekunami podczas wyjazdu byli pani Małgorzata Konieczka, pani Lidia Wegner i pan Przemysław Harędzki.

23 października 2019