24 listopada 2023

„Nowe technologie w służbie człowieka” – to tytuł konferencji, w której 23 listopada 2023 roku uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie. Konferencja została zorganizowana w sali kryształowej Solanki Medical Spa przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości im. Kazimierza Kujawskiego wspólnie z Ciech Soda Polska. Uczestnikami konferencji byli m.in. samorządowcy z Pakości, Kruszwicy, Złotnik Kujawskich, lokalni przedsiębiorcy oraz młodzież ze szkół średnich naszego regionu.

 

Pierwszy wykład wygłosił prof. dr hab. Bogusław Sygit z Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Inowrocławiu, który podjął temat nowych technologii jako dobrodziejstwa dla ludzi i gospodarki. Następnie dr Wiesław Juchacz poruszył temat odpowiedzialności za działania nowatorskie w gospodarce.

 

Podczas konferencji młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie mogła spotkać się z przedstawicieli dużych przedsiębiorstw z regionu, którzy opowiadali o roli nowoczesnych technologii w ich zakładach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Ciech Soda Polska, Lafarge SA, Przedsiębiorstwo POLI, OSM Cuiavia czy Eutotherm. W konferencji naszej młodzieży towarzyszyli Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Grzechowski oraz pan Marcin Wietrzykowski – wicedyrektor.

 

Udział w konferencji

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE