w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Udział w nagraniu „Twoja twarz brzmi znajomo”

20 lutego br. młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie wzięła udział w nagraniu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w telewizji Polsat.

Na wycieczkę do Warszawy wybrali się uczniowie z klas: I c LO, I a LO, I TOR, I TE/TBD i III TOR wraz z opiekunami: p. Małgorzatą Konieczką, p. Magdaleną Kopeć-Bernaciak, p. Marcinem Wietrzykowskim i p. Markiem Kwiatkowskim.

Uczniowie po raz kolejny dowiedzieli się, w jaki sposób powstają programy rozrywkowe z udziałem publiczności i występami na żywo. Mogli poznać „od kuchni” pracę na planie i przekonać się, ile czasu zabiera chociażby zmiana scenografii.

Nagrania z udziałem uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie będzie można zobaczyć na antenie Polsatu w marcu.

22 lutego 2019