DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/20202
1 września br. w budynku przy ul. Dworcowej 9 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/20202. W murach szkoły powitano dziesięć klas pierwszych.

Uczniowie klas 2., 3. i 4. Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia wzięli udział w apelu, który rozpoczął się na szkolnym boisku o g. 8.30. Dyrektor szkoły pan Zbigniew Grzechowski powitał zaproszonych gości, nauczycieli i uczniów. Uroczystość uświetniła obecność Starosty Mogileńskiego pana Bartosza Nowackiego.

Natomiast uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w uroczystym apelu o g. 10.00. Naukę w Zespole Szkół w Mogilnie rozpoczęło 289 osób. Są to: klasa 1 a LO – wychowawca pani Małgorzata Furtak, klasa 1 b LO – wychowawca pani Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz, klasa 1 c LO – wychowawca pan Marcin Hurysz, klasa 1 d LO – wychowawca pani Kinga Gąska, 1 TI – wychowawca pani Małgorzata Łaganowska, klasa 1 TE/TD – wychowawca pani Róża Górska-Rybakiewicz, klasa 1 TRG – wychowawca pani Aleksandra Hurysz, klasa 1 a BSIS – wychowawca pani Marzena Zastawna, klasa 1 b BSIS – wychowawca pani Magdalena Kopeć-Bernaciak, klasa 1 c BSIS – wychowawca pan Marcin Buzała.

Dyrektor szkoły pan Zbigniew Grzechowski wygłosił przemówienie adresowane do młodzieży. Ważnym elementem apelu było złożenie ślubowania przez klasy pierwsze. Uroczystość poprowadziła Nikola Banaszak, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Następnie uczniowie klas pierwszych zostali oprowadzeni po szkole przez wychowawców i uczestniczyli w spotkaniach w wyznaczonych salach.

Msza święta została zaplanowana na g. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mogilnie.

06 września 2021