07 czerwca 2021
Uroczyste wręczenie pokonkursowej antologii

26 maja w Zespole Szkół w Mogilnie odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów, nagród i antologii „Na skrzydłach Pegaza”. Pan dyrektor Zbigniew Grzechowski spotkał się z uczniami i pogratulował im sukcesu.
Publikacja jest efektem konkursu organizowanego przez Szubińskie Towarzystwo Kulturalne, które w realizacji zadania wspierała Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie.
Aż sześcioro uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie debiutowało na łamach pokonkursowej antologii „Na skrzydłach Pegaza”. Są to autorzy wierszy: Joanna Kobielska z kl. 1 a LO, Paulina Odrzywolska z kl. 2 c LO G, Zuzanna Górna z kl. 3 b LO i Paweł Sparniuk z kl. 2 a LO G., opowiadania: Joanna Konopacka z kl. 1 b LO oraz dramatu: Weronika Kobielska z kl. 2 c LO G
Opiekunami uczniów byli pan Piotr Perzyna i pani Kinga Gąska.

Uroczyste wręczenie pokonkursowej antologii