12 grudnia 2023

5 grudnia w auli szkolnej odbyła się uroczystość w związku z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza. Zaproszeni zostali na nią wszyscy wolontariusze Zespołu Szkół w Mogilnie, którzy działają, pomagają, realizują się w różnych obszarach. Ponadto zaprosiliśmy gości ze szkół podstawowych z Mogilna. Nasze zaproszenie przyjęli: pani Arleta Michalak – Szkoła Podstawowa nr 1, pani Renata Rybicka – Szkoła Podstawowa nr 2, pani Monika Czarnecka – Szkoła Podstawowa nr 3, które jako opiekunowie przybyły wraz z przedstawicielami wolontariuszy ze swoich szkół.

Dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie pan Zbigniew Grzechowski otworzył uroczystość i podziękował wolontariuszom za ich wielkie serca, bezinteresowną pomoc, zaangażowanie, po prostu za czynienie dobra. Docenił, że młodzież ma wartości, swoje zasady i kieruje się empatią wobec tych, którzy potrzebują pomocy. Życzył sił, wytrwałości w dążeniu do realizacji kolejnych celów, podejmowania następnych działań charytatywnych.

Dla wolontariuszy przygotowano występy artystyczne, słodki poczęstunek i podziękowania.

Dziękujemy uczniom, którzy tego dnia poprowadzili spotkanie, zaśpiewali, zagrali, recytowali i zajmowali się oprawą muzyczną tej uroczystości, a są to: Maria Nowacka i Kajetan Zarecki z klasy III a LO, Jagoda Kujawa i Antonina Wojtczak z klasy II a LO, Tina Skowron z klasy III c LO, Grzegorz Budniak i Piotr Bartkowiak z klasy II a TI, Wiktor Szymborski z klasy II e LO i inne osoby, które przyczyniły się do organizacji.

Tego dnia to dla wolontariuszy ktoś inny zrobił coś dobrego. 😊

Dziękujemy WAM WSZYSTKIM jeszcze raz, bo jesteście dla nas WIELCY

😊 😊 😊

Organizacja uroczystości: pedagodzy i psycholog szkolny – opiekunowie „Koła Wolontariatu” w Zespole Szkół w Mogilnie.

UROCZYSTY DZIEŃ WOLONTARIUSZA W ZESPOLE SZKÓŁ W MOGILNIE