SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

VII WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

VII WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Etap szkolny

 

W dniu 05.10.2022 w Zespole Szkół w Mogilnie został przeprowadzony etap szkolny VII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Nowakowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

 

Do konkursu przystąpiło 31 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum. Test sprawdzał wiedzę leksykalną oraz gramatyczną na poziomie B2/C1 (poziom zaawansowany). Aby dostać się do etapu regionalnego, należało zdobyć przynajmniej 45 z 60 punktów możliwych. Ten wymóg spełniło aż czterech uzdolnionych uczniów z naszej szkoły., Najlepszy okazał się Konrad Fischer z klasy 3a Business English, który uzyskał 52 punktów, miejsce drugie ex aequo przypadło Wiktorii Uszko z klasy 3a Business English oraz Mikołajowi Świdowskiemu z klasy 3 Technikum Informatycznego – zdobyli oni po 47 punktów. Do drugiego etapu przeszła również Anna Zientek, uczennica klasy 4b o nachyleniu biologiczno-chemicznym, która uzyskała 45 punktów.

 

Etap regionalny odbędzie się 18.11.2022 r. w Bydgoszczy. Uczniowie będą mieli do rozwiązania jeszcze trudniejszy test, ale wierzymy, że i tym razem spotkamy się w finale.

 

 

06 października 2022