26 września 2018

Warsztaty fotografii przyrodniczej

W dniu 17 września 2018 r. młodzież Zespołu Szkół w Mogilnie z klasy 1TI/TOR wraz z opiekunami Magdaleną Jabłońską-Kowalską oraz Markiem Kwiatkowskim uczestniczyła w warsztatach fotografii przyrodniczej organizowanych w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury” Toruń 2018.

 

Warsztaty prowadzone były przez dr hab. Adama Adamskiego, dyrektora Festiwalu, a zarazem pracownika Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, przyrodnika i fotografa z wykształcenia i zamiłowania.

Była to już czwarta edycja warsztatów dla uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie. Odbyła się ona w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu. Warsztaty były relacjonowane przez TV Bydgoszcz, uczniowie udzielili wywiadów do programu Spotkania z Naturą.

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie odbyli szkolenie z zakresu teorii fotografii przyrodniczej oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych na terenie Ogrodu. Wykonane  zdjęcia wezmą udział w konkursie dla czterech liceów biorących udział w projekcie, organizowanym w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury” Toruń 2018.

Więcej informacji na temat festiwalu oraz relacja z zajęć warsztatowych znajdują się na stronie głównej festiwalu www.sztukanatury.pl.

 

Warsztaty fotografii przyrodniczej

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE