SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Warsztaty fotografii przyrodniczej

Warsztaty fotografii przyrodniczej

W dniu 17 września 2018 r. młodzież Zespołu Szkół w Mogilnie z klasy 1TI/TOR wraz z opiekunami Magdaleną Jabłońską-Kowalską oraz Markiem Kwiatkowskim uczestniczyła w warsztatach fotografii przyrodniczej organizowanych w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury” Toruń 2018.

 

Warsztaty prowadzone były przez dr hab. Adama Adamskiego, dyrektora Festiwalu, a zarazem pracownika Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, przyrodnika i fotografa z wykształcenia i zamiłowania.

Była to już czwarta edycja warsztatów dla uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie. Odbyła się ona w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu. Warsztaty były relacjonowane przez TV Bydgoszcz, uczniowie udzielili wywiadów do programu Spotkania z Naturą.

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie odbyli szkolenie z zakresu teorii fotografii przyrodniczej oraz uczestniczyli w zajęciach praktycznych na terenie Ogrodu. Wykonane  zdjęcia wezmą udział w konkursie dla czterech liceów biorących udział w projekcie, organizowanym w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury” Toruń 2018.

Więcej informacji na temat festiwalu oraz relacja z zajęć warsztatowych znajdują się na stronie głównej festiwalu www.sztukanatury.pl.

 

26 września 2018