07 grudnia 2017

Weronika stypendystką Marszałka Województwa

 

Uroczyste wręczenie stypendiów Marszałka Województwa uzdolnionym uczniom liceów i techników z regionu odbyło się 29 listopada 2017 roku w toruńskim Planetarium. W ramach dorocznej marszałkowskiej pomocy stypendialnej dla uczniów dziennych liceów i techników zarząd województwa przyznał siedemdziesiąt trzy stypendia na rok szkolny 2017/2018.

 

Kandydatów do stypendiów zgłaszały starostwa powiatowe i miasta na prawach powiatu. Wsparcie z budżetu województwa trafi do uczniów, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce. Wśród grona nagrodzonych uczniów znalazła się uczennica Zespołu Szkół w Mogilnie Weronika Jańczak z klasy IV TE.

 

W Kujawsko-Pomorskiem od lat wspieramy finansowo uzdolnioną młodzież, korzystając ze środków z budżetu województwa oraz przygotowując duże projekty stypendialne finansowane ze środków unijnych. Mamy nadzieję, że taka zachęta będzie dla młodzieży motywacją do  pracy i bodźcem do osobistego rozwoju. Duża w tym rola rodziców i pedagogów, którzy wspierają postępy młodych ludzi – podkreślał podczas wręczenia nagród  marszałek Piotr Całbecki. 

 

Weronika stypendystką Marszałka Województwa

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE