w roku szkolnym 2019_2020

MOBILNY DOSTĘP

INSTRUKCJA INSTALACJI

ZESPÓŁ SZKÓŁ          W MOGILNIE

Wiedzą więcej na temat zdrowia publicznego

22 listopada 2017 roku w restauracji BOSS w Mogilnie odbyła się konferencja pt.: „Aktualne problemy zdrowia publicznego”.  Organizatorem przedsięwzięcia był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mogilnie. Uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie.

W czasie konferencji poruszano tematykę chorób zakaźnych, szczepień ochronnych, sytuacji epidemiologicznej boreliozy w województwie kujawsko-pomorskim i wielu innych ważnych tematów z zakresu ochrony zdrowia.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych i gminnych oraz przedstawiciele organizacji, jednostek i placówek szczególnie zainteresowanych problematyką zdrowia w naszym regionie.

Zaproszenie do udziału w konferencji otrzymali również uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie. Grupa młodzieży należąca do Szkolnego Koła Biologicznego uczestniczyła we wszystkich prezentacjach.

Uczniowie pozyskali wiele cennych informacji na temat profilaktyki oraz aktualnych zagrożeń zdrowia publicznego. Organizatorem wyjścia była pani Agata Winkiel. Natomiast opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Magdalena Jabłońska-Kowalska.

07 grudnia 2017