07 grudnia 2017

Wiedzą więcej na temat zdrowia publicznego

22 listopada 2017 roku w restauracji BOSS w Mogilnie odbyła się konferencja pt.: „Aktualne problemy zdrowia publicznego”.  Organizatorem przedsięwzięcia był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mogilnie. Uczestniczyli w nim uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie.

 W czasie konferencji poruszano tematykę chorób zakaźnych, szczepień ochronnych, sytuacji epidemiologicznej boreliozy w województwie kujawsko-pomorskim i wielu innych ważnych tematów z zakresu ochrony zdrowia.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz powiatowych i gminnych oraz przedstawiciele organizacji, jednostek i placówek szczególnie zainteresowanych problematyką zdrowia w naszym regionie.

Zaproszenie do udziału w konferencji otrzymali również uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie. Grupa młodzieży należąca do Szkolnego Koła Biologicznego uczestniczyła we wszystkich prezentacjach.

Uczniowie pozyskali wiele cennych informacji na temat profilaktyki oraz aktualnych zagrożeń zdrowia publicznego. Organizatorem wyjścia była pani Agata Winkiel. Natomiast opiekę nad młodzieżą sprawowała pani Magdalena Jabłońska-Kowalska.

 

Wiedzą więcej na temat zdrowia publicznego

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE