26 kwietnia 2022

Wiktoria Lasecka otrzymała marszałkowskie stypendium

 

Wiktoria Lasecka uczennica klasy 1 a Liceum Ogólnokształcącego 6 kwietnia br. uczestniczyła w uroczystej gali, podczas której wręczono utalentowanym zawodnikom stypendia sportowe. Ze sportowcami spotkali się marszałek województwa kujawsko-pomorskiego pan Piotr Całbecki, członek zarządu województwa pani Aneta Jędrzejewska i radny województwa pan Robert Malinowski.

 

Pasją Wiktorii, na co dzień uczennicy klasy 1 a LO, jest jeździectwo. Wiktoria trenuje w Stadninie Koni Olimpia pod okiem trenera pana Marcina Matelskiego. Startuje na koniach Golden Girl, Zabawa i Coletto. Jej ostatnie największe osiągnięcie to zdobycie złotego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży.

 

W dowód uznania za szczególne osiągnięcia sportowe w 2021 r. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyznał Wiktorii na okres od marca do grudnia 2022 r. stypendium sportowe.

 

Z utalentowaną uczennicą spotkał się dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie pan Zbigniew Grzechowski. Pogratulował jej dotychczasowych osiągnięć i życzył kolejnych sukcesów.

 

Wiktoria Lasecka otrzymała marszałkowskie stypendium

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE