SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Wiktoria Lasecka otrzymała marszałkowskie stypendium

Wiktoria Lasecka otrzymała marszałkowskie stypendium

 

Wiktoria Lasecka uczennica klasy 1 a Liceum Ogólnokształcącego 6 kwietnia br. uczestniczyła w uroczystej gali, podczas której wręczono utalentowanym zawodnikom stypendia sportowe. Ze sportowcami spotkali się marszałek województwa kujawsko-pomorskiego pan Piotr Całbecki, członek zarządu województwa pani Aneta Jędrzejewska i radny województwa pan Robert Malinowski.

 

Pasją Wiktorii, na co dzień uczennicy klasy 1 a LO, jest jeździectwo. Wiktoria trenuje w Stadninie Koni Olimpia pod okiem trenera pana Marcina Matelskiego. Startuje na koniach Golden Girl, Zabawa i Coletto. Jej ostatnie największe osiągnięcie to zdobycie złotego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży.

 

W dowód uznania za szczególne osiągnięcia sportowe w 2021 r. Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyznał Wiktorii na okres od marca do grudnia 2022 r. stypendium sportowe.

 

Z utalentowaną uczennicą spotkał się dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie pan Zbigniew Grzechowski. Pogratulował jej dotychczasowych osiągnięć i życzył kolejnych sukcesów.

 

26 kwietnia 2022