02 grudnia 2023
W dniach 29 – 30 listopada 2023 roku w Zespole Szkół w Mogilnie uczniowie z Technikum Reklamy i uczniowie z Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie sprzedawca uczestniczyli w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Firmę Eurocash. W spotkaniach wzięły udział szkoły ponadpodstawowe z różnych stron Polski. Wydarzenie było transmitowane na platformie Clickmeeting.

Specjaliści w branży handlowej i reklamowej przybliżyli uczestnikom tajniki swojego fachu.

Wystąpienia urozmaicone były krótkimi filmikami, prezentacjami w formie slajdów. Uczniowie w trakcie kolejnych spotkań mogli zadawać pytania na czacie. Ponadto każdy mógł zalogować się na stronie www.menti.com i po wpisaniu podanego przez organizatorów kodu odpowiadać na zadane pytanie.

Wyniki omawiano na bieżąco.
Na koniec każdego dnia za pośrednictwem wyświetlonego kodu QR można było wejść na stronę i wypełnić ankietę, by wyrazić swoją opinię na temat organizacji Festiwalu i zaproponować ewentualne poprawki na przyszłe lata.

Zdjęcia: Julia Stajszczak, Kamila Stajniak (z klasy 2 TR)

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych