16 czerwca 2024
13 czerwca młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie ponownie gościła w Środowiskowym Domu Samopomocy im. Teresy Kujawy w Mogilnie. Spotkanie miało charakter integracyjno-towarzyski. Nie zabrakło podczas niego muzyki, śpiewów, wspólnych zabaw i rozmów.

„Dziękujemy za kolejne sympatyczne i pełne wrażeń spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy im. Teresy Kujawy w Mogilnie. Nasi uczniowie dali z siebie to, co najlepsze – przede wszystkim obecność. Było to ostatnie integracyjne spotkanie w tym roku szkolnym, ale liczymy, że po wakacjach będziemy mieli możliwość widywania się częściej” – powiedziała pani Anna Guźniczak.

W spotkaniu wzięli udział następujący uczniowie: Jagoda Kujawa, Wiktoria Szara, Agnieszka Nawrocka, Małgorzata Bukowska, Weronika Smyk, Gabriela Nalazek, Anna Wyrwińska, Adela Furmańczyk, Jakub Bicki i Franciszek Matusiak. Opiekunami były panie Anna Guźniczak i Anna Wojtasińska-Tokarczyk.

Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy im. Teresy Kujawy w Mogilnie