01 czerwca 2022

Dnia 30 maja 2022 roku został zorganizowany wyjazd uczniów klas o nachyleniu prawno-filologicznym do Zakładu Karnego w Inowrocławiu. Młodzież miała możliwość poznania pracowników Zakładu odpowiadających za sferę prewencji, bezpieczeństwa oraz logistyki.

 

Na początku młodzież poddano procedurom więziennym dla osób odwiedzających Zakład Karny, które zakładają obowiązek przejścia przez bramkę więzienną i przebadanie czujnikiem metalu. Podczas wizyty uczniowie zostali zapoznani z działalnością i zadaniami pracowników Służby Więziennej. Prezentację prowadził m.in. rzecznik prasowy por. Krzysztof Spała.

 

Młodzi adepci prawa zostali zaznajomieni z tematyką więziennictwa w Polsce. Uczniowie usłyszeli spostrzeżenia osób, które zawodowo zajmują się pracą z więźniami osadzonymi za przestępstwa pospolite. Młodzi prawnicy zobaczyli, jak wygląda nadzór nad osadzonymi, natomiast z kwestii praktycznych – mogli przejść się po więziennym spacerniaku.

 

Organizatorem wyjazdu był pan mecenas Paweł Pokorski, a opiekunami pani Renata Lepsza, pani Emilia Indycka-Nowicka i pani Kinga Gąska.

 

Wizyta w Zakładzie Karnym w Inowrocławiu

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE