06 marca 2023

Dnia 28.02.2023 r. kilkoro uczniów z Zespołu Szkół w Mogilnie z klasy 2 b liceum o nachyleniu psychologicznym złożyło wizytę podopiecznym  Domu Dziecka „Agata” i zawiozło produkty chemiczne oraz odzieżowe.

Rzeczy te uzyskano  ze szkolnej zbiórki. Ponadto klasa 2 d LO o nachyleniu humanistycznym oraz filologiczno-prawnym dodatkowo zorganizowała zbiórkę i przekazała fundusze na zakup najpotrzebniejszych produktów.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, którzy włączyli się w pomoc wychowankom Domu Dziecka „Agata” za Wasze dobre serca.

Uczniowie, którzy gościli w domu dziecka, mogli porozmawiać z pracownikami i poznać zasady prowadzenia tego rodzaju placówek, przez co wzbogacili wiedzę z tego zakresu. Ponadto bardzo miło spędzili czas, rozmawiając lub podejmując zabawy integracyjne z dziećmi.

Koordynatorami działań była pomoc psychologiczno-pedagogiczna z Zespołu Szkół w Mogilnie.

Wizyta w zaprzyjaźnionym Domu Dziecka „Agata” w Inowrocławiu