01 kwietnia 2022

Wolontariusze Zespołu Szkół – XX jubileuszowa Zbiórka Żywności Caritas

„Tak. Pomagam!”.

 

W dniach 25 i 26 marca 2022 roku chętni uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie brali udział w zbiórce żywności Caritas Polska. W tę ogólnopolską akcję zaangażowaliśmy się po raz kolejny i przeprowadziliśmy zbiórki w marketach na terenie Mogilna. Jest to jubileuszowa dwudziesta zbiórka żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.

 

Wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny i placówki Caritas przygotują świąteczne posiłki. Święta Wielkiej Nocy, podobnie jak Boże Narodzenie to bardzo ważny czas, kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą tak prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w trudnej sytuacji, że nie są sami. Jubileuszowa XX Zbiórka żywności i pomoc dotrze do jak największej liczby osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie. Tak, aby każdy mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem.

 

Dziękujemy naszym wolontariuszom za dobre serca i zaangażowanie! Opiekę nad wolontariuszami i nadzór nad akcją sprawowała pomoc psychologiczno-pedagogiczna z Zespołu Szkół w Mogilnie.

 

 

Wolontariusze Zespołu Szkół – XX jubileuszowa Zbiórka Żywności Caritas „Tak. Pomagam!”.

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE