DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Wolontariusze Zespołu Szkół w Mogilnie już prężnie działają

Dzięki współpracy Zespołu Szkół w Mogilnie z Przedszkolem nr 3 w Mogilnie powstała wspaniała inicjatywa. Uczniowie pierwszy raz w środę 28 września mieli okazje uczestniczyć w alpakoterapii, która odbyła się w „Naszej Zagrodzie” w Gnieźnie.

Wolontariusze towarzyszyli i pomagali dzieciom w zajęciach warsztatowych oraz w karmieniu, spacerach, czesaniu alpaków i innych zwierząt.

Działania na rzecz przedszkolaków będą cyklicznie odbywały się raz w miesiącu. Dla naszej młodzieży to nowe doświadczenie, które przyniosło im wiele satysfakcji, a dzieciom radości. Jest to jedna z form współpracy z Przedszkolem nr 3.

Niedługo uczniowie zaczynają także działania wolontariackie poprzez włączenie się i pomoc przy prowadzeniu zajęć z dziećmi metodą Weroniki Sherborne. Młodzież wzbogaca dzięki temu wiedzę i zdobywa doświadczenie.

30 września 2022