19 grudnia 2018

Wycieczka do Torunia

 

Grupa uczniów z klasy I a i  I c LO z Zespołu Szkół w Mogilnie w dniu 13 grudnia odwiedziła przygotowany już na święta  Toruń, brała udział w wykładzie i wizycie w studiu telewizyjnym.  

 

Młodzież licealna miała okazję zobaczyć Szopkę Bożonarodzeniową na Nowym Rynku, Ratusz Staromiejski, Pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywą Wieżę oraz Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie obyło się również bez wizyty w Galerii Piernika połączonej z pyszną  degustacją i zakupami. Po chwili estetycznych i kulinarnych wrażeń, nadszedł również czas na część naukową wyjazdu.

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie wzięli udział w spotkaniu z panem Grzegorzem Jopkiewiczem, pracownikiem służby konsularnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które miało miejsce w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Przedstawiciel MSZ wygłosił wykład pt. „Obraz Polski w świecie”. Następnie uczniowie udali się do studia telewizyjnego, żeby zapoznać się z pracą reżysera, scenarzysty i operatora kamer. Spotkanie z panem Grzegorzem Jopkiewiczem i wizyta w TV została przygotowana przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej z siedzibą w Toruniu.

 

Inicjatorem wyjazdu młodzieży do Torunia były pani Joanna Głowska-Dybicz i pani Renata Lepsza.

 

Wycieczka do Torunia

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE