SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Wycieczka edukacyjna dla uczniów Technikum Reklamy

Wycieczka edukacyjna dla uczniów Technikum Reklamy

 

Dnia 6.06.2022 roku uczniowie z Technikum Reklamy w ramach projektu unijnego „Kształcenie Zawodowe uczniów szkół Powiatu Mogileńskiego IV” byli z wizytą w Drukarni DRUK – INTRO w Inowrocławiu i w Markecie Budowlano – Dekoracyjnym Leroy Merlin w Bydgoszczy.

 

W drukarni w Inowrocławiu uczniowie mieli możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem profesjonalnych usług poligraficznych. Główny technolog firmy pan Tomasz Belter oprowadził młodzież po zakładzie oraz omówił najistotniejsze zagadnienia związane z produkcją. Uczniowie mogli zobaczyć park maszyn wykorzystywanych w drukarni.

 

W sklepie Leroy Merlin w Bydgoszczy dyrektor pan Jarosław Karcz przedstawił politykę firmy w zakresie marketingu. Kierownik Działu Serwisu i Usług pani Monika Jasińska omówiła działania firmy w obszarze public relations.

 

Kierownik Sektora Konstrukcja pan Maciej Białecki oprowadził uczniów po sali sprzedażowej sklepu. Przedstawił najważniejsze zagadnienia z merchandisingu, nowe rozwiązania w prezentacji poszczególnych działów handlowych, mających zwrócić uwagę potencjalnego klienta.

 

Opiekunami wyjazdu byli nauczyciele przedmiotów zawodowych pani Małgorzata Konieczka i pan Marek Kwiatkowski.

 

 

 

07 czerwca 2022