DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Wycieczka edukacyjna dla uczniów Technikum Reklamy

Dnia 6.06.2022 roku uczniowie z Technikum Reklamy w ramach projektu unijnego „Kształcenie Zawodowe uczniów szkół Powiatu Mogileńskiego IV” byli z wizytą w Drukarni DRUK – INTRO w Inowrocławiu i w Markecie Budowlano – Dekoracyjnym Leroy Merlin w Bydgoszczy.

W drukarni w Inowrocławiu uczniowie mieli możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem profesjonalnych usług poligraficznych. Główny technolog firmy pan Tomasz Belter oprowadził młodzież po zakładzie oraz omówił najistotniejsze zagadnienia związane z produkcją. Uczniowie mogli zobaczyć park maszyn wykorzystywanych w drukarni.

W sklepie Leroy Merlin w Bydgoszczy dyrektor pan Jarosław Karcz przedstawił politykę firmy w zakresie marketingu. Kierownik Działu Serwisu i Usług pani Monika Jasińska omówiła działania firmy w obszarze public relations.

Kierownik Sektora Konstrukcja pan Maciej Białecki oprowadził uczniów po sali sprzedażowej sklepu. Przedstawił najważniejsze zagadnienia z merchandisingu, nowe rozwiązania w prezentacji poszczególnych działów handlowych, mających zwrócić uwagę potencjalnego klienta.

Opiekunami wyjazdu byli nauczyciele przedmiotów zawodowych pani Małgorzata Konieczka i pan Marek Kwiatkowski.

07 czerwca 2022