01 lutego 2024

W środę 31.01.2024 r. odbyła się wycieczka na Targi Budowlane „BUDMA” w Poznaniu. Wyjazd został zorganizowany dla uczniów klasy III i IV Technikum Budowy Dróg z Zespołu Szkół w Mogilnie.

Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w budownictwie ogólnym i drogowym, a także zapoznanie ich z maszynami oraz sprzętem używanym w budownictwie.

Uczniowie chętnie brali udział w konkursach organizowanych na stanowiskach, również z sukcesami, ponieważ Amanda Fojucik zajęła II miejsce, a Błażej Kabaciński III miejsce z obsługi osprzętu koparkowego w postaci chwytaka. Musieli wykonać zadanie w określonym czasie, w którym liczył się spokój, opanowanie i przede wszystkim precyzja. Gratulujemy!

Opiekunami podczas wyjazdu byli pani Karolina Przybylska i pan Albert Goździcki.

Wycieczka na Targi Budowlane „BUDMA”