SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Wycieczka przedmiotowa Technikum Budowy Dróg

Wycieczka przedmiotowa Technikum Budowy Dróg

 

15 lutego 2019 r. uczniowie klasy I TBD z Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Poznania na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA” 2019. Wyjazd zorganizowany był ramach godzin lekcyjnych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych – pana Krystiana Guzika i panią Karolinę Przybylską.

 

Podczas wizyty na targach uczniowie mieli okazję poszerzyć zdobytą do tej pory wiedzę na temat budownictwa, a także poznać wiele nowoczesnych materiałów, sprzętu oraz technologii wykorzystywanych w tej dziedzinie przemysłu. Różnorodna tematyka prezentowana na stoiskach, jak i możliwość otrzymania darmowych materiałów promocyjnych przypadła do gustu wszystkim uczestnikom wycieczki.

 

Targi „BUDMA” każdego roku przyciągają m.in. wielu projektantów, wykonawców i inwestorów zainteresowanych tematyką budowania, cieszą się także coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów i studentów, o czym świadczy fakt, że uczniowie klasy I TBD spotkali w Poznaniu kolegów i koleżankę z klasy II TBD.

 

 

20 lutego 2019