SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

Wycieczka zawodoznawcza
Wycieczka zawodoznawcza
 
Dnia 18.05.2022 roku uczniowie z Technikum Reklamy w ramach projektu unijnego 'Kształcenie Zawodowe uczniów szkół Powiatu Mogileńskiego IV' byli z wizytą w Firmie 'Sanplast' w Wymysłowicach koło Strzelna i w Firmie 'Graffico' w Toruniu.
Firma 'Sanplast' to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce. Uczniowie spotkali się z panią Małgorzatą Hulisz, kierownikiem marketingu, która przedstawiła działania marketingowe firmy na rynku krajowym i europejskim. Na koniec spotkania uczniowie mogli obejrzeć wystawę produktów firmy przygotowaną dla klientów.
 
Kolejnym punktem wycieczki była Firma 'Graffico' w Toruniu, która jest przede wszystkim specjalistą w brandingu i rebrandingu stacji paliw, które są produktem flagowym i stanowią największy segment całkowitej produkcji firmy. Drugim mocnym filarem firmy i specjalnością są wielkogabarytowe reklamy oraz wolnostojące pylony, wieże i konstrukcje reklamowe nawet do 30 m wysokości. Trzecim obszarem, na którym koncentruje się 'Graffico', jest produkcja reklam seryjnych dla sieci handlowych. Z uczniami spotkali się właściciele firmy, pani Ola Włodarczyk i pan Jarosław Włodarczyk. Uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda projekt, produkcja i montaż wyżej wymienionych nośników reklamy. Zapoznali się z parkiem maszyn, funkcjonowaniem firmy na rynku od ponad 30 lat.
 
Opiekunami wyjazdu byli nauczyciele przedmiotów zawodowych w Technikum Reklamy, pani Małgorzata Konieczka, pan Marek Kwiatkowski, pan Przemysław Harędzki oraz pani Ewa Barczykowska.

Link do galerii zdjęć
20 maja 2022