26 kwietnia 2022

Wykazali się wiedzą o prawie

 

Uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie licznie wzięli udział w ogólnopolskim Konkursie „Akademii Wiedzy o Prawie” zorganizowanym już po raz VII przez Krajową Radę Radców Prawnych.

 

Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I d LO w składzie: Maja Hałajczak, Oliwia Prussak, Alan Pazderski, Wiktor Radzikowski, Mikołaj Głowski, Jeremiasz Stawicki, Oliwia Różańska, Monika Diupero, Inga Kasprzak, Maksymilian Nowak, Nikola Wojtkiewicz, Marika Dziurzyńska, Wiktoria Stefańska, Daniel Siech oraz z klasy III b LOP: Maciej Andrzejewski, Julia Lesicka, Anna Rogalska, Dominika Michalak, Hubert Chmielarczyk, Sandra Kupś, Marek Woźniak, Patrycja Nowak, Agata Starczewska.

 

Konkurs odbywał się w formie zdalnej, gdzie trzeba było rozwiązać test z wiedzy ogólnej o prawie. Do drugiego etapu zakwalifikowało się siedmiu uczestników: Maja Hałajczak, Julia Lesicka, Sandra Kupś, Maciej Andrzejewski, Dominika Michalak, Anna Rogalska i Agata Starczewska. W drugim etapie należało rozwiązać kazus prawny za pośrednictwem platformy ZOOM.

 

Opiekunami uczniów w tym konkursie był pan Paweł Pokorski i pani Renata Lepsza. Celem konkursu w każdej edycji jest wszechstronne działanie na rzecz poszerzenia i pogłębienia wiedzy o prawie, wzrost świadomości prawnej dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw szacunku do prawa, a także propagowanie związków prawa polskiego z prawem międzynarodowym.

Wykazali się wiedzą o prawie

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE