01 marca 2023
23 lutego 2023 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Fotograficznego. Pan dyrektor Zbigniew Grzechowski wręczył wyróżnionym uczniom nagrody i dyplomy. Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem: „Odkryj piękno wokół siebie”.

Przy ocenie zdjęć komisja oceniająca brała pod uwagę takie kryteria jak: zgodność z tematem, parametry techniczne zdjęcia, oryginalność kadru oraz wrażliwość artystyczną.

I miejsce zajęła Wiktoria Grylewicz z klasy II TRG. II miejsce jury przyznało Ilonie Gawron z klasy I a LO, natomiast III miejsce zdobył Mikołaj Drzewiecki z klasy I b BS. Wyróżnienie otrzymali Karolina Powałowska z klasy IV TRG oraz Zuzanna Wiśniewska z klasy IV a LO. Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć w klasopracowni numer 49.

„Serdecznie gratuluję zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję i zapraszam do ponownego wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku” – powiedziała pani Dorota Kostyra, organizator konkursu.

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO