31 stycznia 2023

24 stycznia uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie wzięli udział w nagraniu znanego polskiego teleturnieju ,,Milionerzy’’.

Program oparty na brytyjskim formacie „Who Wants to Be a Millionaire?” emitowany jest na antenie TVN. Pierwszy odcinek Polacy mogli zobaczyć 3 września 1999 roku. Zawodnik walczy o główną wygraną, tj. milion złotych, ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać
z trzech kół ratunkowych: pół na pół, telefon do przyjaciela, pomoc publiczności. Musi poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Prowadzącym program jest Hubert Urbański, aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy.

Dzięki wycieczce uczniowie mogli ,,od kuchni’’ zobaczyć, jak wygląda produkcja znanego i lubianego przez Polaków teleturnieju. Wyjazd dostarczył uczestnikom wielu emocji. W przerwie, przed nagraniem kolejnego odcinka, zrobiono w studiu pamiątkowe zdjęcie z prowadzącym program.

Opiekunami wyjazdu byli pani Małgorzata Konieczka, pani Anna Guźniczak, pani Aneta Mikulska i pan Marek Kwiatkowski.

Wzięli udział w nagraniu „Milionerów”