06 marca 2023

23.02.2023 r. odbył się etap okręgowy X edycji Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i BHP dla uczniów szkół ponadpodstawowych: „Poznaj swoje prawa w pracy”. Zespół Szkół w Mogilnie, po wygraniu eliminacji szkolnych, reprezentowali Weronika Pietrzak z klasy II EBD oraz Piotr Strzerzyński z klasy IV EBD. Weronika Pietrzak odniosła duży sukces, ponieważ zakwalifikowała się do etapu centralnego.

X edycja Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego w roku szkolnym 2022/2023 przez Państwową Inspekcję Pracy została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Celem tego przedsięwzięcia jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w konkursowych zmaganiach na szczeblu centralnym!

X edycja Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy i BHP