DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kalendarz roku szkolnego 2021/2022

XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny

14 marca 2018 r. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyła się XVIII Edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego. Konkurs został organizowany przez nauczycieli matematyki z Zespołu Szkół w Mogilnie w współpracy z Starostwem Powiatowym oraz nauczycielami Zespołu Szkół w Bielicach.

W zawodach uczestniczyło 19 uczniów reprezentujących zespoły szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Mogileńskiego. Zadania konkursowe przygotowali nauczyciele matematyki: Katarzyna Brauer, Katarzyna Marciniak, Iwona Wolf, Beata Tomaszewska, Róża Górska-Rybakiewicz, Marzanna Iskra, Małgorzata Jaszcz i Szymon Bernaciak.

Komisja w składzie: Wojciech Piechocki (przewodniczący), Katarzyna Marciniak, Katarzyna Brauer, Marzanna Iskra, Małgorzata Jaszcz wyłoniła laureatów konkursu w trzech kategoriach.

W kategorii I – klasy I, II liceum oraz I, II, III technikum pierwsze miejsce zajął Dominik Głowski (ZS Mogilno), drugie miejsce wywalczyła  Marcelina Małecka (ZS Mogilno), natomiast na trzecim miejscu uplasował się  Michał Malicki (ZS Bielice).

W Kategorii II – klasy maturalne jury przyznało aż cztery równorzędne pierwsze miejsca, które zajęli Maciej Konieczka (ZS Mogilno), Weronika Kopeć (ZS Bielice), Agata Kubasik (ZS Mogilno) i Filip Maciejewski (ZS Mogilno).

W Kategorii III – klasy zawodowe pierwsze miejsce wywalczył Łukasz Buzalski (ZS Bielice), drugie miejsce zajęła Daria Zawada (ZS Mogilno), natomiast trzecie miejsce przyznano Patrykowi Kuzakowi (ZS Mogilno).

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Mogilnie, które uroczyście wręczył dyrektor Zespołu Szkół w Mogilnie Zbigniew Grzechowski.

15 marca 2018