28 marca 2018

Złoto i brąz dla reprezentacji Zespołu Szkół w Mogilnie w Wojewódzkiej Licealiadzie w tenisie stołowym drużynowym

 

Droga do zdobycia medali obejmowała starty w kolejnych eliminacjach. 14 marca 2018 r. reprezentacja Zespołu Szkół w Mogilnie w składzie: Alicja Gaca, Agata Łożyńska, Igor Domański, Mikołaj Powała wraz z opiekunem Norbertem Adamczakiem brali udział w półfinale wojewódzkim Licealiady w tenisie stołowym drużynowym w Bydgoszczy. W kategorii dziewcząt i chłopców startowało 7 szkół reprezentujących swój powiat. W ostatecznej klasyfikacji zawodnicy z Zespołu Szkół w Mogilnie wygrali w obu kategoriach i awansowali do finału wojewódzkiego.

W dniu 21 marca 2018r w Solcu Kujawskim odbył się finał wojewódzki gdzie rywalizowało ze sobą 6 reprezentacji szkół w kategorii chłopców i 4 w kategorii dziewcząt. Po trudnych, emocjonujących i wyrównanych meczach chłopcy ostatecznie wywalczyli brązowy medal, zajmując III miejsce, natomiast dziewczęta nie dały szans rywalkom i zapewniły sobie złoty medal i I miejsce w turnieju.

Dziewczęta na co dzień trenują w klubie BOSiR ULKS Barcin pod okiem Pana Wojciecha Kowala, a Igor Domański jest wychowankiem klubu Pogoń Mogilno. Finaliści wraz z opiekunem składają serdeczne podziękowania Wydziałowi Oświaty, Wychowania, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu za pomoc w organizacji wyjazdu. 

 

Złoto i brąz dla reprezentacji Zespołu Szkół w Mogilnie w Wojewódzkiej Licealiadzie w tenisie stołowym drużynowym

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft 

AKTUALNY
WNIOSEK DO KOMISJI SOCJALNEJ 

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Klauzula informacyjna o Ochronie Danych Osobowych 

INSTRUKCJA REJESTRACJI ORAZ LOGOWANIA DO UONET+

    ZESPÓŁ SZKÓŁ           W MOGILNIE

 

 

ANONIMOWA SKRZYNKA

NA SYGNAŁY 

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ

W MOGILNIE