14 czerwca 2022

31 maja uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie uczestniczyli w nagraniu aż trzech odcinków wznawianego programu „Tak to leciało!”. Ten polski teleturniej oparty na formacie Don’t Forget the Lyrics! był emitowany w latach 2008–2012 oraz ma być ponownie – według zapowiedzi – od jesieni 2022 na antenie TVP2.

Młodzież w czasie nagrania nowych odcinków i zwiastuna programowego bardzo żywiołowo wcielała się w rolę kibicującej publiczności, co wiele razy spotkało się z podziękowaniem ze strony prowadzących program oraz obsługi technicznej.

W wyjeździe do Warszawy do studia TVP wzięli udział uczniowie z kl. 1 TRG, 1 TE/D, 1 b LO, 2 a LO, 2 c LO pod opieką pani Aleksandry Hurysz, pani Magdaleny Osińskiej i pani Renaty Lepszej.

Z wizytą w TVP