DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Zakwalifikowali się do kolejnego etapu „Euklidesa”

Trzech uczniów Zespołu Szkół w Mogilnie Artur Klimczak i Daniel Mikulski z kl. III TI/TOR oraz Dominik Głowski z kl. III TD/TE zakwalifikowało się do etapu rejonowego XIX Konkursu Matematycznego „Euklides”.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych. Umożliwia on uczniom sprawdzenie wiedzy i umiejętności z zakresu matematyki przed obowiązkowym egzaminem maturalnym z tego przedmiotu. Ponadto rozwija motywację do kształtowania i doskonalenia umiejętności matematycznych oraz pomaga wyłonić młodzież utalentowaną w zakresie nauk ścisłych.

Artur, Dominik i Daniel będą reprezentować Zespół Szkół w Mogilnie na kolejnym etapie „Euklidesa”, który odbędzie się 1 marca w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Uczniów do udziału w konkursie przygotowują pan Szymon Bernaciak i pani Katarzyna Brauer, nauczyciele matematyki.

30 stycznia 2018