DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OŚWIADCZENIE DO KOMISJI SOCJALNEJ

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Zakwalifikowali się do finału Konkursu „Matematyka stosowana”

Uczniowie klasy III c LOG o profilu politechnicznym z Zespołu Szkół w Mogilnie Katarzyna Kosiak i Arkadiusz Niedziela zakwalifikowali się do finału Konkursu „Matematyka stosowana” i tym samym mają szansę powalczyć o indeksy na dowolny kierunek studiów dziennych prowadzony na Politechnice Białostockiej.

Celem konkursu jest rozwijanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych umiejętności stosowania matematyki w praktyce. Kasia i Arek zmierzyli się nie tylko z zagadnieniami rozszerzonymi z podstawy programowej, ale także z zadaniami wykraczającymi poza nią, tj. z rachunkiem macierzy i ich zastosowaniami, rachunkiem błędów oraz działaniami w zbiorze liczb zespolonych. Etap finałowy odbędzie się na terenie Politechniki Białostockiej w dniach 30-31.03.2022 r.

Opiekunem merytorycznym i nauczycielem matematyki Arka i Kasi jest pani Róża Górska-Rybakiewicz.

23 marca 2022