DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Zbiórka materiałów plastycznych
Zbiórka materiałów plastycznych dla podopiecznych ze Stowarzyszenia „Niebieskie Serducho” w Zespole Szkół w Mogilnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom Zespołu Szkół w Mogilnie, którzy włączyli się w zbiórkę materiałów plastycznych dla podopiecznych Stowarzyszenia „Niebieskie Serducho”.

W okresie przedświątecznym złożyliśmy wszystkie zebrane produkty na ręce pani prezes Grażyny Rosłaniec. Dzięki Waszym dobrym sercom dzieci z autyzmem i ich bliscy mogli już skorzystać z tych materiałów podczas „spotkania zimowego”, gdzie wykonywali wspólnie prace plastyczne.

Ponadto dziękujemy także tym uczniom, którzy własnoręcznie wykonali „tabliczki żetonowe”. Te pomoce przydadzą się terapeutom, rodzicom i opiekunom, by mogli wspomagać działania terapeutyczne dzieci ze spektrum autyzmu.

Zbiórkę zorganizowały psycholog szkolny pani Małgorzata Król i pedagodzy szkolni: pani Anna Przybylska, pani Iwona Ciesielska i pani Anna Wojtasińska-Tokarczyk.
DZIĘKUJEMY ZA WASZE DOBRE SERDUCHA !!!

04 stycznia 2022