DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jak poprawnie zalogować się

do platformy Microsoft

Zespół Szkół w Mogilnie Mistrzem Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

12 kwietnia na bocznych boiskach sportowych Mogilno Sport, na krosowej trasie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Mogileńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych we wszystkich kategoriach wiekowych. W kategorii szkół średnich zwycięstwo odniosła drużyna dziewcząt oraz chłopców z Zespołu Szkół w Mogilnie.

Dziewczęta walczyły na dystansie 1500 m, natomiast chłopcy mieli do pokonania 2300 m. Oprócz klasyfikacji drużynowej wyłoniono klasyfikację indywidualną, gdzie uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie nie mieli sobie równych – w obu kategoriach zajęli wszystkie miejsca na podium.

W kategorii dziewcząt 1. miejsce wywalczyła Julia Górecka, 2. miejsce zajęła Magdalena Radojewska, a 3. miejsce Wiktoria Lasecka. W kategorii chłopców 1. miejsce zajął Kuba Górecki, 2. miejsce Maciej Kopiński, natomiast 3. miejsce wywalczył Eryk Woźniak.

W skład drużyny dziewcząt weszły: Julia Górecka, Magdalena Radojewska, Wiktoria Lasecka, Iga Sielecka, Dominika Łapińska, Agata Czerniejewska, Zuzanna Lorczak. Drużynę chłopców tworzyli: Kuba Górecki, Maciej Kopiński, Eryk Woźniak, Sebastian Andrzejewski, Jan Kędzierski, Wiktor Maliński, Oktawian Rojek.

Opiekunem uczniów był pan Adam Krasicki, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mogilnie.

20 kwietnia 2022